Školení:

KADEŘNÍK = PSYCHOLOG

Buďte nejlepší!

Téma školení:

Školení je určeno pro všechny kadeřníky, kteří:

  1. chtějí mít příjemné páteční dopoledne:)
  2. rádi se setkají se zajímavou osobou, ktérá má zkušenosti v oblasti psychologie
  3. co se rádi vzdělávají
  4. chtějí posunout sami sebe zase o krůček dále
  • Víte, kdy je ten správný čas mlčet a kdy mluvit?
  • Umíte odejít domů a vypnout?
  • Bojíte se že svůj život strávíte v salonu?

„ŠKOLENÍ, KTERÉ VÁM UKÁŽE JAK ELEGANTNĚ VYBRUSLIT Z NEPŘÍJEMNÝCH SITUACÍ. POMŮŽE PŘI PRVNÍM SETKÁNÍ S KLIENTEM A MNOHO DALŠÍHO.“

Setkání s novým klientem vždy nese určitý strach jaký klient je, trefím-li se do jeho představy, bude spokojený,…

Školení vede Roman Šnajdrvint. Roman pracuje jako kadeřník již 12 let, od roku 2008 je senior školitel a technolog pro značku L’Oréal Professionnal pro Česko a Slovensko.  Má na starosti vzdělávání kadeřníků v oblasti světových kadeřnických trendů, technik barvení, komunikace s klientem a propagace. V minulém roce se vzdělával v New Yorku.

Hosté:

Marta Boučková PhDr vystudovala FF UK v Praze, obor psychologie. Řídí Středisko praktické psychologie s.r.o. a specializuje, ve kterém se specializuje na aplikovanou poradenskou psychologii. Ve své praxi pomáhá klientům řešit nejen aktuální problémy a krizové situace, ale také radí klientům v oblasti osobního rozvoje, v oblasti work-life balance a učí klienty efektivně pracovat se stresem. Dlouhodobě spolupracuje s mezinárodními firmami v oblasti personalistiky a optimalizace výkonnosti profesních týmů.
Marta se na školení zaměří na otázky, jak si sám se sebou ujasnit , že se zvyšováním profesionality jde ruku v ruce i navýšení její hodnoty.

,,Dobře vím, jak je pro mnoho těch, kteří jsou přímo v kontaktu se svými zákazníky obtížné mluvit o finančním ocenění jejich vlastní práce. Jsou ochotni ve jménu dobrých a harmonických vztahů se svými klienty často obětovat i vlastní soukromý život. Pomohu vám uvědomit si hodnotu vaší profesionality a překonat zábrany mluvit s novými klienty, uvědomit si cenu vašeho času a o ceně vaší práce, což s sebou například přinese i ztrátu strachu a obav říci klientům, že se cena vašich služeb zvýšila.“

místo: Kavárna co hledá jméno, Stroupežnického 493/10, Smíchov, 150 00 Praha

kdy: 12.04.2019 od 9:00 – 13:00

cena: 1800 kč

[/noho_quote]